Czym jest cellulit i co zrobić, aby się go pozbyć?

Problemem , z którym musi zmierzyć się bardzo dużo kobiet w bardzo różnym wieku jest cellulit. Okazuje się, że, atakuje on nie tylko te kobiety, których masa ciała jest zbyt duża. Wbrew panującej powszechnie opinii pomarańczowa skórka może wystąpić również u naprawdę szczupłych kobiet. Pojawia … „Czym jest cellulit i co zrobić, aby się go pozbyć?”

Read More

Walczymy o perfekcyjną sylwetkę, czyli suplementy i ich wsparcie w drodze do sukcesu

Już dawno zapanowała wśród Polaków moda na zdrowie życie. Jesteśmy już świadomi tego, że to, jak żyjemy bardzo wpływa na jak wyglądamy i się czujemy. Mamy świadomość tego, jak wielkim zagrożeniem jest dla organizmu nadwaga oraz otyłość – https://odchudzanieblog.pl/ . Dlatego ci, którzy zbyt dużo … „Walczymy o perfekcyjną sylwetkę, czyli suplementy i ich wsparcie w drodze do sukcesu”

Read More

Twoja Skóra a Odchudzanie

Zdecydowana większość z nas odchudza się zarówno po to, aby lepiej się poczuć, ale także by atrakcyjniej wyglądać. Niestety, często po odchudzaniu pozostaje nam niezbyt miła pamiątka w postaci wiszącej, pozbawionej całkowicie jędrności skóry. Taki efekt skutecznie psuje radość po udanym odchudzaniu. W związku z … „Twoja Skóra a Odchudzanie”

Read More