Wodospady Salt des Freu: jedna z atrakcji Majorki

Należąca do archipelagu Majorka kojarzy się głównie z piaszczystymi plażami. To jednak nie jedyne atrakcje, które czekają na wyspie. Miłośnicy pieszych wycieczek koniecznie powinni wybrać się w góry Tramuntana. Nie imponują wysokością, ich najwyższy szczyt wznosi się na wysokość 1445 metrów nad poziomem morza. Góry … „Wodospady Salt des Freu: jedna z atrakcji Majorki”

Read More

Noni – prozdrowotne właściwości

Ostatnimi czasy sporo mówi się o prozdrowotnych właściwościach roślin z odległych zakątków świata. Roślin, od wieków cenionych za prozdrowotne właściwości jest bardzo wiele, znaleźć można tajemniczą Noni, a więc morwę indyjską. Jeszcze do niedawna w Europie niewiele mówiło się o jej cudotwórczym działaniu, tymczasem od … „Noni – prozdrowotne właściwości”

Read More

Suplementy, których potrzebują twoje dzieci

Intensywny okres rozwoju, w którym znajdują się dzieci, warunkuje ich całe dorosłe życie. To dlatego tak ważne jest, by nasze maluchy miały dobrą dietę i odpowiednią dozę ruchu. Bez właściwego odżywiania nie jest możliwe uzyskanie stosownej ilości mikroelementów, które mają wpływ na zdrowie dzieci. Czy … „Suplementy, których potrzebują twoje dzieci”

Read More

Alergia na słońce – schorzenie powodujące przykre dolegliwości

Dla większości z nas ciepłe, słoneczne dni są niezwykle przyjemne i niosą ze sobą dużo radości. Pewne grupy osób nie mogą jednak cieszyć się takimi dniami i w pełni korzystać z ciepłych promieni słonecznych. Alergia na słońce staje się problemem, o którym możemy coraz częściej … „Alergia na słońce – schorzenie powodujące przykre dolegliwości”

Read More

Jak zbić ciśnienie?

Zbyt wysokie ciśnienie krwi to problem, z którym musi radzić sobie coraz więcej osób. Musimy zauważyć, że obecnie jest to swego rodzaju epidemia, gdyż z tym problemem nie musi walczyć tylko osoba starsza, a coraz częściej również młodzi ludzie, u których nadmierne ciśnienie jeszcze kilkanaście … „Jak zbić ciśnienie?”

Read More

Jakie mamy produkty bogate w magnez?

Magnez to taki mikroelement, który bierze udział w ponad połowie wszystkich działań, które odbywają się w naszym organizmie każdego dnia. To wyraźnie pokazuje jak ważnym elementem jest ten pierwiastek. Jego wszelkie niedobory mogą okazać się bardzo problemowe i przynieść wiele kłopotów. W związku z tym … „Jakie mamy produkty bogate w magnez?”

Read More

Jak pracuje współczesna wróżka?

Osoby, które informacji o wróżkach nigdy nie czerpią z pierwszej ręki, bardzo rzadko mają pojęcie o tym, jak może wyglądać wróżka Aida i w jakich warunkach przychodzi jej pracować. Jeśli więc poszukując wsparcia ze strony wróżki oczekujemy szklanej kuli oraz czarnego kota, istnieje duże prawdopodobieństwo … „Jak pracuje współczesna wróżka?”

Read More

Właściwości zielonego jęczmienia

Kuracje zielonym jęczmieniem są znane już od kilku lat. Ekstrakt z młodych źdźbeł jęczmienia zawiera mnóstwo substancji, które odgrywają ważną rolę w naszym organizmie. Źdźbła jęczmienia do celów leczniczych pochodzą z upraw biologicznych, nie ma więc w nich żadnych śladów po nawozach sztucznych czy opryskach. … „Właściwości zielonego jęczmienia”

Read More